Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Gati për golin e rradhës, Mirlind Daku para kthimit në atdhe: Dy ndeshje, për misionin e ëmbël

Shkruar nga NEWSPORT
Gati për golin e rradhës, Mirlind Daku para kthimit në atdhe: Dy

Kombëtarja shqiptare do të luajë edhe dy finalet e fundit përballë Moldavisë dhe Ishujt Faroe, më 17 dhe 20 nëntor. Vetëm 1 pikë u duhet kuqezinjve për të siguruar matematikisht ëndrrën për kualifikimin në Euro 2024.

Ashtu si 23 lojtarët e tjerë, edhe Mirlind Daku do të japë maksimumin e tij për të arritur objektivin e madh. Pas publikimit të listës nga FSHF, sulmuesi i Rubin Kazan lëshon një mesazh nga Rusia e largët teksa bëhet gati për rikthimin në atdhe.

“Dy ndeshje, për misionin e ëmbël”, shkruan shkurt e pastër bomberi kuqezi i cili po përgatit golin e rradhës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga