Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

FOTO/ Po shkëlqen në Kroaci, Myrto UZUNI i nxjerr sekretin e golave të Tucit: Të flasim çdo ditë para ndeshjes

Shkruar nga NEWSPORT

Aventura e Indrit Tucit në Kroaci po ecën në rrugën e duhur. 22 vjeçari shqiptar i lindur në Lezhë, prej vitit 2018 është pjesë e Lokomotivës së Zagrebit, ku nga viti në vit është bërë pjesë e ekipit të parë ku dhe ka fituar vendin e titullarit.

Këtë vit Tuci ka arritur të realizojë 3 gola në 13 paraqitjet me ekipin. Sekreti i Tucit duket të jetë më shumë se forma tij fizike dhe këtë i aka nxjerrë në pah Uzuni, pas një postimi në rrejtet sociale.

Postimi i Indrit Tucit:

 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga