Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

FOTO/ Mbrojtësi kombëtares kuqezi ndan lajmin e gëzueshëm

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Mbrojtësi kombëtares kuqezi ndan lajmin e gëzueshëm
Ivan Balliu ka ndarë me ndjekësit e tij ditën e sotme lajmin e gëzueshëm. Shumë shpejt 30 vjeçari i Vallecanos, do të bëhet baba për herë të dytë. Balliu po kalon një formë fantastike në La Liga me ekipin e Vallecanos teksa kanë arritur të mbyllin në vendin e 8-të fazën e parë, para pauzës së Kupës së Botës. Në foto që Balliu ka publikuar në rrjetet sociale, shihet sëbashku me bashkëshorten e tij spanjolle Marta Soler dhe të birin Nil. Ndërkohë që zbulon emrin dhe gjinin e fëmijës duke shkruar: “Ne po presim për ty, bebushi POL” FOTO: 
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Balliu (@balliu)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga