Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EUROPA LEAGUE

FOTO/ Humbja në Europë, Feronikeli bën gati "ferrin" në ndeshjen e kthimit për Slovan Bratislavën

Shkruar nga NEWSPORT


Në stadiumin "Fadil Vokrri", Feronikeli shpreson tek përmbysja dhe duket se janë gati për të bërë një ndeshje të madhe.

Feronikeli ka humbur ndeshjen e parë në Bratisllavë me rezultatin 2-1, dhe në takimin e rradhës gjithcka që ju duhet të bëjnë është ta përmbysin disavantazhin me një gol.

Skuadra është shfaqur në formë të mirë fizike si dhe atmosfera në grup është mjaftë pozitive. Ekipi duket gati për të bërë një performancë tjetër të mirë dhe për të kaluar në turnin tjetër.

Kujtojmë që ndeshja luhet në datën 30 Korrik, ora 18:00 në stadiumin "Fadil Vokrrin".

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga