Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

FOTO/ Eleminimi nga Botërori dhe pritja për urimin ndaj Messit, rikthehet Cristiano RONALDO

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Eleminimi nga Botërori dhe pritja për urimin ndaj Messit,

Katër ditë pas finales së Kupës së Botës, Cristiano Ronaldo ka dhënë më në fund “shenja jete” në rrjete sociale. Portugezi ka publikuar sot një foto “selfie” në Instagram ku shihet i qeshur teksa relaksohet në pishinën dhe palestren e shtëpisë së tij.

Që nga eleminimi i Portugalisë nga Maroku në çerekfinale, Ronaldo nuk kishte postuar asgjë në rrjetet e tij sociale duke u “zhdukur” nga sytë e mediave. Ajo që zgjon interes tek publiku është se derimë tani mungon një përgëzim i Ronaldos për Argjentinën dhe mbi të gjitha, për Messin, në festën e tyre të fitimit të Botërorit.

[gallery ids="672882,672883"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga