Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FORMACIONET ZYRTARE/ Përballja e mbijetesës në “Niko Dovana”, Martini dhe Çela përzgjedhin të besuarit

Shkruar nga NEWSPORT
FORMACIONET ZYRTARE/ Përballja e mbijetesës në “Niko

Teuta dhe Kukësi luajnë në orën 16:00 ndeshjen e vlefshme për javën e 24-t të Superiores. Ky duel ka rëndësi për mbijetesën, pasi Kukësi ndodhet në vendin e fundit dhe Teuta në të parafundit.

Në stadiumin “Niko Dovana”, të dyja skuadrat luajnë për fitoren. Së fundmi janë bërë publike dhe formacionet e përzgjedhura nga Çela dhe Martini.

Teuta – Kukësi, formacionet:

Teuta: Vata, Kruja, Gjini, Kotobelli, Gjinollari, Daja, Lloci, Arifi, Peposhi, Çyrbja, Faust.

Kukësi: Tafas, Zenunaj, Lamçe, Zhongo, Murati, Fejzaj, Lleshi, Da Mota, Rivas, Salami, Hasaj.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga