Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

FORMACIONET ZYRTARE/ Bajrami e nis nga minuta e parë, Gjimshiti dhe Ismajli të gatshëm për ekipet e tyre

Shkruar nga NEWSPORT

Empoli do të përballet me Atalantan në sfidën e vlefshme të javës së 12-të. Serie A do të vërë përballë shqiptarët, ku Bajrami dhe Ismajli kërkojnë të mposhtin bergamaskët e Gjimshitit. Sfida do të startojë në orën 12:30.

Dëmtimet për lojtarët e Kombëtares janë lënë pas, Ismajli për Empolin dhe Gjimshiti për Atalantën janë të gatshëm për të marr minutat e tyre. Vetëm Bajrami do të nisë nga minuta e parë, pasi trajnerët nuk kanë preferuar të nisin nga minuta e parë me mbrojtësit kuqezi.

Formacionet zyrtare:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga