Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FORMACIONET/ Vllaznia dhe Tirana publikojnë “luftëtarët” e Klasikes, Ahmataj me ndryshime në portë

Shkruar nga NEWSPORT
FORMACIONET/ Vllaznia dhe Tirana publikojnë

Vllaznia do të luajë kundër Tiranës në kuadër të javës ë 8-të të Superiores. Kjo sfidë është programuar që të zhvillohet në orën 14:00, në stadiumin “Kukës Arena”.

Tashmë dy trajnerët, Migen Memelli dhe Julian Ahmataj kanë përzgjedhur lojtarët që do të zbresin në fushë. Më poshtë do të njiheni me 11-shet titullare të ndeshjes Vllaznia – Tirana.

FORMACIONET ZYRTARE:

VLLAZNIA: Mehidri, Smajli, Stojanovic, Juric, Sala, Boshnjaku, Krymi, Mala, Coba, Gruda, Balaj. Trajner: Migen Memelli

TIRANA: Abdullahu, Doka, Najdovski, Hoxhallari, Përgjoni, Hila, Deliu, Jonuzi, Hasani, Latifi, Abazaj. Trajner: Julian Ahmataj

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga