Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Formacionet/ Real Madrid, Arsenal, Manchester e Napoli, mësoni titullarët e 6 ndeshjeve të mbrëmjes

Shkruar nga NEWSPORT

Champions League do të rikthehet të luajë ndeshjet e saj në grupe, teksa për mbrëmjen e sotme në program janë 6 ndeshje mjaft të rëndësishme.

Në fushë do të zbresin edhe ekipet “big” si Napoli, United, Arsenal, e Real. Madrilenët do të luajnë në transfertë ndaj Braga, edhe Arsenal do të duelojë jashtë me Sevillan, ndërsa Napoli shkon në Gjermani për të sfiduar Union Berlin.

Benfica – Real Sociedad, Lens – PSV dhe Manchester United – Copenhagen janë duelet e tjera të kësaj mbrëmjeje që do të “paralizojë” gjithë Europën.

Braga - Real Madrid

Sevilla - Arsenal

Manchester United - Copenhagen

Union Berlin - Napoli

Benfica – Real Sociedad

Lens - PSV

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga