Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Fitoj tre herë rradhazi Championsin, Zidane gati të ulet në pankinë

Shkruar nga NEWSPORT
Fitoj tre herë rradhazi Championsin, Zidane gati të ulet në

Zidane arriti të fitonte tre herë rradhazi Champions League me Real Madridin dhe kjo e ka berë atë 1 nga trajneret më të mirë. Por që prej shkarkimit nga madrilenët në verën e 2021 francezi është pa punë. Tekniku 50-vjeçar po mendon t’i japë fund pushimeve dhe të kthehet në krye të pankinës ku klubet e interesuara për të janë Juventus, PSG dhe Marseille.

Italianët kërkojnë zëvendesuesin e Alegrit që si duket ky do jetë viti i fundit i teknikut italian. Nga ana tjetër parizienët kërkojnë një trajner për të luftuar për në Champions. Qyteti nga vjen mund të jetë problem, pasi Marseille është vendlindja e tij dhe kjo e fundit është me e avantazhuara për të ulur në krye të pankinës teknikun.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga