Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

U ekzekutua jashtë një kinemasë, ish-futbollisti i Fiorentinës akuzohet për vrasjen e së motrës

Shkruar nga NEWSPORT
U ekzekutua jashtë një kinemasë, ish-futbollisti i
Paola dhe Carlos Salcedo

Një ngjarje e rëndë u raportua pak ditë më parë në Meksinë, ku prezantuesja dhe modelja e njohur Paola Salcedo 29 vjeç, u vra jashtë një kinemaje.

29-vjeçarja, motra e ish futbollistit të Fiorentinës Carlos Salcedo, është vrarë teksa ka dalë nga një kinema.

E teksa nuk ka ende një autor për ngjarjen, akuza të rënda ka hedhur nëna e viktimës. Ajo është shprehur se ka qenë Carlos Salcedo dhe gruaja e tij që kanë porositur vrasjen e 29-vjeeçares.

“Ai dhe gruaja e tij janë personat që e urdhëruan vrasjen, tani duan të largohen nga vendi”, shkruante ajo duke hedhur akuza të rënda për djalin e saj.

Edhe pse nuk ka fakte për këtë, shumë persona kanë nisur të shpërndajnë postimin e nënës së Paola Salcedo, e cila akuzon të birin për vrasjen.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga