Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

VIDEO/ Nedim Bajrami “çmend” komentatorin turk, reagim epik pas golit kundër Italisë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Nedim Bajrami “çmend” komentatorin turk, reagim epik
 

Kombëtarja e Shqipërisë u mposht 2 me 1 nga Italia në ndeshjen e parë të vlefshme për Euro 2024. Dhe pse shënuan të parët, kuqezinjtë nuk ia dolën të ruajnë rezultatin.

Goli i ardhur pas 23 sekondave lojë nga Nedim Bajrami mahniti të gjithë tifozët në stadium. Reagim epik ka ardhur nga një komentator turk.

Plot pasion shihet teksa feston golin e mesfushorit të Kombëtares shqiptare. Kujtojmë se Bajrami hyri në histori me rrjetën e gjetur, pasi u bë lojtari që ka shënuar golin më të shpejtë në historinë e Europianëve.

 

 

 

 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga