Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

PAMJET MË TË MREKULLUESHME/ “Flakëron” “Signal Iduna Park”, shqiptarët mbushin plot stadiumin

Shkruar nga NEWSPORT
PAMJET MË TË MREKULLUESHME/ “Flakëron” “Signal
 

Italia dhe Shqipëria do të përplasin “brirët” në “Signal Iduna Park” në orën 21:00, ndërkohë shqiptarët kanë mbushur shkallët e stadiumit.

Teksa na ndajnë edhe disa minuta që loja të fillojë, shqiptarët janë akomoduar në ndenjëset e tyre, duke dhuruar pamje magjike, që padyshim mbushim me lot gëzimi sytë e çdo shqiptari, kudo nëpër botë.

“Signal Iduna Park” “flakëron” nga flamujt kuqezi dhe kumbojnë këngët patriotike shqiptare.

Tifozët e kanë bërë të tyren, tani është radha e lojtarëve në fushë që të gëzojnë zemrat e miliona shqiptarëve!

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga