Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

Belgjika 'all-in' me 4 sulmues, publikohen formacionet zyrtare përballë Sllovakisë

Shkruar nga NEWSPORT
Belgjika 'all-in' me 4 sulmues, publikohen formacionet zyrtare
Belgjike - Sllovaki

Belgjika dhe Sllovakia do të përballen sot në orën 18:00 në Frankfurt Arena, sfidë e vlefshme për Grupin E.

Belgët favorit synojnë ta nisin në mënyrën më mtë mirë dhe kërkojnë asgjë tjetër veç fitores. Megjithatë, sllovakët nuk vijnë për turizëm dhe gjatë kualifikueseve kanë treguar se dinë të 'mërzisin' skuadrat e mëdha.

Ekipet kanë publikuar formacionet zyrtare që do të nisin aventurat përkatëse.

Belgjika 'all-in' me 4 sulmues, publikohen formacionet zyrtare
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga