Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Ernest Gjoka lëshon "dorën", 24 orë pushim dhe pastaj fillon analiza

Shkruar nga NEWSPORT
Ernest Gjoka lëshon "dorën", 24 orë pushim dhe pastaj

cPas takimit me Teutën, ekipi i Vllaznisë është lënë një ditë pushim. Ky vendim është marrë nga trajneri Ernest Gjoka, i cili duket se ka lëshua "dorën" këtë herë edhe pse në fundjavë shkodranët i pret një ndeshje e vështirë ndaj Luftëtarit.

Sot, pritet të ekipi të rikthehet të fushë për të vazhdur me seancat stërvitore. Mësohet se para nisjes së stërvitjes, Gjoka do mbajë një mledhje ku pritet të zhvillohet një analizë e asaj se çfarë ndodhi në takimin e fundit.

Pas përfundimit të analizës, ekipi nën drejtimin e trajnerit dhe stafit teknik pritet të marrë ngarkesë maksimale për të përgaatitur ndeshjen e javës së 21-të të kampionatit që shkodranët do luajë ndaj gjirokastritëve.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga