Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Video/ Flet autori i golit, Eduart Rroca: Golin ia dedikoj djalit të Mirakës, fitorja me Partizanin më e bukura

Shkruar nga NEWSPORT
Video/ Flet autori i golit, Eduart Rroca: Golin ia dedikoj djalit të

Pas përfundimit të ndeshjes, për mikrofonin e Supersport ka folur edhe autori i golit të vetëm që i dha fitoren Luftëtarit.

"Po rikuperohem nga një dëmtim i cili zgjati shumë. Jam shumë i lumtur për arritjen time dhe personalë, dedikim për golin shkon për djalin e Mirakës. Luftëtari do jetë edhe një vit më shumë në Superligë.

Ne duhet të marrim ndeshjet njëra pas tjetrës dhe të japim maksimumin. Do jap maksimumin tim në çdo takim dhe shpresoj të arrijmë objektivat tona. Duhet të shtoj që Luftëtari është më i mirë në transfertë sesa në shtëpi. Nga fitoret e këtij viti, do veçoja atë ndaj Partizanit në fillim të fazës së tretë ku fituam dhe unë kam shënuar", përfundoi Rroca.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga