Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

E KONFIRMON zv.presidenti Barcelonës, MESSI shumë pranë rikthimit: Jemi në kontakte, të vazhdojmë këtë histori të bukur

Shkruar nga NEWSPORT
E KONFIRMON zv.presidenti Barcelonës, MESSI shumë pranë

Tashmë është e konfirmuar nga vetë klubi i Barcelonës. Rikthimi i Messit në Spanjë është më real se kurrë, këtë e zbulon vetë zv.presidenti i katalanasve Rafa Yuste në një intervistë të shkurtër për mediat.

“Ne jemi në kontakte me përfaqësuesit e Leo Messit. Leo e di sa shumë mirënjohje kemi për të dhe do të donim që ai të kthehej përsëri te Barcelona. Isha i përfshirë në negociatat e kontratës dy vjet më parë dhe akomë e kujtoj sa e vështirë ishte ta linim të largohej.

E sigurt që Messi e dashuron Barçën dhe qytetin, kështu që shpresojmë të gjejmë kushtet e duhura për të vazhduar këtë histori.”-tha zv.presidenti.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga