Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

E ardhmja e Balotellit: Palermo? Do të ishte bukur një ditë me siguri

Shkruar nga NEWSPORT

Sulmuesi italian Mario Balotelli po luan momentalisht me Sionin në Zvicër, mirëpo nuk po kalon një moment të mirë. Para pak kohësh tifozët zviceranë i dogjën fanellën sulmuesit pas paraqitjeve të tij të dobëta me ekipin.

Në një postim në story në instagram dikush e pyeti Marion nëse do të vintë për të luajtur në Palermo. Dhe Balotelliti i përgjigjet: “Do të ishte bukur një ditë me siguri”.

[caption id="attachment_687597" align="alignnone" width="671"] Balotelli-story instagram[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga