Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Drejtësia ndahet nga lituanezët dhe spanjollët, zbulohen gjyqtarët e sfidës në Izrael

Shkruar nga NEWSPORT
Drejtësia ndahet nga lituanezët dhe spanjollët, zbulohen

Shqipëria nisët mëngjesin e sotëm drejt Tel Aviv për t’u përballur me Izraelin e vendit të parë për grupet e Nations League. Kuqezinjtë kanë mbyllur përgatitjet me grupin e plotë dhe tashmë janë gat për përballjen direkte ku do të kërkojnë vetëm 3 pikët nesër në orën 20:45. Ndërkohë, janë zbuluar ekipi që do të vendosë drejtësinë i cili do të ndahet nga lituanezët dhe spanjollët.

Kryesori i takimit është lituanezi Donatas Rumsas që do të mbështetet nga Dovidas Suzidelis dhe Aleksander Radius. Në dhomën e VAR do të jenë spanjollët Munuera dhe Prietto.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga