Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Debutoi me ekipin e Serie A, shqiptari shënon 2 gola

Shkruar nga NEWSPORT
Debutoi me ekipin e Serie A, shqiptari shënon 2 gola

Frosinone luajti ditën e djeshme një miqësore. Ekipi ku aktivizohet edhe shqiptari i sapotransferuar aty Marvin Cuni, fitoi 7-0 me ekipin tjetër italian Mondragone.

Ish-lojtari i Bayern Munich arriti të ndihmonte në këtë fitore duke shënuar 2 gola. Kujtojmë që Cuni do të ketë mundësinë të tregojë veten në Serie A këtë sezon pasi Frosinone i’a doli të ngjitej në elitën e futbollit italian.

Kujtojmë që lojtari më parë është aktivizuar edhe me Grossaspach, Paderborn dhe Saarbrucken.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga