Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Dani Alves reagon ashpër mbi trofeun e Messit: Do kesh nevoj për mua, mos qaj bebe

Shkruar nga NEWSPORT
Dani Alves reagon ashpër mbi trofeun e Messit: Do kesh nevoj për mua,
Finalja e Kupës së Botës nuk ka qenë një ditë festë për të gjithë pasi ka pasur dhe nga atë që janë irrituar me këtë fakt. Reagimi i Dani Alves në rrjetet sociale nuk ka qenë aspak i qetë apo me urime ndaj ish shokut të tij të ekipit te Barcelona, ku për shumë vite festuan së bashku golat e tyre. Në një postim të tij së fundim Dani Alves ka shpërthyer ndaj trofeut të Leo Messit ku shprehet: ”Dhuroni për ata që ndihen keq me rastin tim, po largohem me i pastër, me mall dhe me kokën lart. Unë do të vuaj por nuk do të rikthehem, tani do të kesh nevojë për mua, që të të nxjerr nga fundi i atij pusi që unë po dal!! Mos qaj bebe…” Postimi:
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Daniel Alves (@danialves)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga