Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Cristiano RONALDO nis stërvitjen në Madrid, “kapet mat” në qendrën stërvitore të Realit

Shkruar nga NEWSPORT

Portugalia u eleminua nga Botërori dhe Cristiano Ronaldo u largua nga Katari për të nisur përgatitjet individuale. Ai është ende pa skuadër, pasi ndërpreu marrëveshjen me Manchester United. Së fundmi, mediet në Spanjë raportojnë se portugezi është stërvitur në qendrën stërvitore të Real Madrid “Valdebebas”.

Kaq ka mjaftuar dhe menjëherë kanë ardhur reagimet e para nga tifozët. Lajmi është publikuar nga Fabrizio Romano që shkruan se “Relevo” ka parë lojtarin pikërisht në fushën e madrilenëve. Ndoshta sinjal ky që mund t’i bashkohet Realit në merkaton e dimrit. Megjithatë duhet pritur për të mësuar përfundimisht të ardhmen e 37-vjeçarit.

[caption id="attachment_671607" align="alignnone" width="689"] Faksimile e lajmit të Fabrizio Romanos[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga