Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

CR7 ndihmon Al Nassr të gjejë trajnerin e ri, tentohet ribashkimi me trajnerin që shkroi historinë

Shkruar nga NEWSPORT
CR7 ndihmon Al Nassr të gjejë trajnerin e ri, tentohet ribashkimi me

Nuk është vetëm José Mourinho në pamjet e Al Nassr të Cristiano Ronaldos. Siç raporton CBS Sport, portugezi është i përfshirë edhe në zgjedhjen e trajnerit të ri dhe klubi saudit po heton terrenin për Zinedine Zidane , i cili në të kaluarën drejtoi Real Madrid duke arritur suksese historike me Ronaldon në krye.

Megjithatë, francezi ka qenë gjithmonë shumë selektiv në zgjedhjet e tij dhe nëse as ai dhe as Mourinho nuk do të mbërrinin, opsionet do të mbeten Jorge Jesus , i cili ka kontratë deri në qershor me Fenerbahcen dhe Marcelo Gallardo .

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga