Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Broja titullar në Premier League? Trajneri Pochettino projekton formacionin

Shkruar nga NEWSPORT
Broja titullar në Premier League? Trajneri Pochettino projekton formacionin

Chelsea luan sot në transfertën e Wolves, sfidë e vlefshme për javën e 18 të Premier League. Trajneri Pochettino ka projektuar dhe titullarët, ndërsa Broja nuk shihet titullar.

Sulmuesi shqiptar megjithatë pritet të marrë minuta në pjesën e dytë, si “armë” më shumë për skuadrën në fundin e ndeshjes. Vendin e Armando Brojës në qendër të sulmit e ka Jackson.

Formacioni i mundshëm i Chelsea: Petrovic; Gusto, Disasi, Badiashile, Colwill; Caicedo, Gallagher; Sterling, Palmer, Mudryk; Jackson

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga