Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Lajmi i fundit/ Përfundon me gol pjesa e parë e miqësores së "luksit" Brazil-Argjentinë (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT
Lajmi i fundit/ Përfundon me gol pjesa e parë e miqësores së

Brazili dhe Argjentina janë duke luajtur mes tyre një takim miqësor. Pjesa e parë tashmë ka përfunduar në favor të argjintinasve të cilët janë duke e fituar takimin me rezultatin 0-1.

Një gol i Gabriel Mercado në minutën e fundit të pjesës ka vulosur shifrat për 45 minutat e para.

Brazili: Weverton; Fágner, Silva (c), Gil, F.Luís; Paulinho, Fernandinho, Augusto; Coutinho, Gabriel Jesus, Willian.

Argentina XI: Romero; Mercado, Maidana, Otamendi; J.L Gomez, Biglia, Banega, Di Maria; Dybala, Messi; Higuain

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga