Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

ZYRTARE/ Vllaznia e kërkoi me ngulm, por Eraldo Çinari firmos me nënkampionët (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Vllaznia e kërkoi me ngulm, por Eraldo Çinari firmos me
Erald Cinari

Eraldo Çinari është zyrtarisht një lojtar i Noah. Sulmuesi shkodran ka firmosur dhe është prezantuar te nënkampionët e Armenisë.

Kujtojmë se në garë për shërbimet e Çinarit ishte dhe Vllaznia. Këto të fundit nuk ia dolën të rikthejnë në Shkodër ish-sulmuesin e Shkëndijës.

Noah po punon për Conference League. Kujtojmë se në këtë kompeticion e nisin nga turi i parë rrugëtimin, pikërisht kundër Shkëndijës së Tetovës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga