Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Kërkohet me ngulm nga Interi, reagon portieri brazilian

Shkruar nga NEWSPORT
Kërkohet me ngulm nga Interi, reagon portieri brazilian
Bento

Interi po punon prej disa ditësh në lidhje me transferimin e portierin brazilian, Bento Krepski në Serie A. Zikaltërit e shohin gardianin latin si të duhurin për të zëvendësuar Sommer, të cilin nuk e favorizon as mosha.

Pikërisht për këtë intersim të Interit, ka folur vetë portieri. Bento thotë se në media ka vetëm spekulime, interesi nga Interi ekziston, por portieri thekson se në drejtim të tij nuk ka shkuar ende asnjë ofertë konkrete.

“Ato që shkruhen në media janë të gjitha spekulime. Inter për momentin ka shprehur interes, por jo ofertë konkrete. Jam i lumtur që emri im qarkullon te Inter sepse kështu do të thotë që puna ime është vlerësuar. Nëse ata bëjnë një ofertë atëherë do të shohim, do të flas me klubin dhe agjentin e nëse arrijmë një marrëveshje atëherë do të duhet që të përfitojnë të gjitha palët e përfshira”, është shprehur Bento.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga