Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Ekipi i ardhshëm i Mbappe? Mamaja e tij bën deklaratën e bujshme

Shkruar nga NEWSPORT
Ekipi i ardhshëm i Mbappe? Mamaja e tij bën deklaratën e bujshme
Kylian Mbappe, Fayza Lamari dhe Ethan Mbappe

Kylian Mbappe është gjithnjë e më afër Real Madrid. Sulmuesi francez vendosi të mbyllte aventurën e tij me Paris Saint-Germain, për të nisur një të re, e cila me shumë mundësi do të jetë në Spanjë.

Diçka të tillë e ka konfirmuar edhe vetë mamaja e futbollistit, Fayza Lamari. Në mbrëmjen e së hënës pas darkës së lamtumirës për Kylian Mbappe, e ëma e këtij të fundit tha se tashmë dihet klubi i ardhshëm i djalit të saj.

“E dini tashmë cili është klubi i ardhshëm i Kylian”, është shprehur e ëma e futbollistit francez, duke lënë që të kuptohet se transferimi i tij te Real Madrid është diçka e kryer.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga