Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

CHAMPIONS LEAGUE

SHORTI/ Goglat pa “mëshirë” për Deçiç, Ballkani dhe Struga mësojnë kundërshtarët e fazës së dytë në Champions

Shkruar nga NEWSPORT
SHORTI/ Goglat pa “mëshirë” për Deçiç,
Egnatia - Ballkani - Struga - Decic

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për për raundin e dytë të Champions League. Egnatia do të sfidohet e PAOK, ndërsa edhe Ballkani, Struga dhe Deçiç kanë mësuar rivalët e tyre.

Ekipi i Ilir Dajës nëse kalon me sukses ekipin e Santa Coloma, në fazën e dytë do të sfidohet me ekipin danzez, Midtjylland. Ndërkohë nga krahu tjetër Struga nëse kalon ekipin e Ludogorets do të sfidohet në raundin e dytë me fituesin e duelit mes Florina Tallinn – Celje.

Goglat ishin pa “mëshirë” për Deçiç. Kampionët shëqiptarë të Malit të Zi do të sfidohen me Ferencvarosin nëse kalojnë me sukses The Neës Stains.

SHORTI/ Goglat pa “mëshirë” për Deçiç,
Kundershtaret e Egnatias, Ballkanit, Struges dhe Decic

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga