Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Bayern Munich merr ofertën faraonike për Robert Lewandowski

Shkruar nga NEWSPORT
Bayern Munich merr ofertën faraonike për Robert Lewandowski

E ardhmja e Robert Lewandowski mund të jetë në Premier League.

Sulmuesi polak po mendon për një eksperiencë të re, larg Bayern Munich dhe kalimi në një tjetër skuadër është më shumë se e mundur.

Chelsea ka shfaqur interes për 32-vjeçarin, me "The Sun" që shkruan se Blutë Londinez kanë bërë edhe ofertën e parë zyrtare.

Sipas saj. Kampionët e Europës janë gati të paguajnë 50 milionë euro për të bindur Bayern të lë të lirë sulmuesin polak.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga