Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Ballkani dhe Struga të njëjtin fat, DURO e DAJA “kryqëzojnë” gishtat. Mësoni 5 RIVALËT e mundshëm

Shkruar nga NEWSPORT

Ditën e sotme skuadrat shqiptare që kanë arritur të sigurojnë kualifikimin në kompeticoponet europaine do të mësojnë kundërshtarët e tyre në turin e paprë kualifikues.

Pas Partizanit në Champions, edhe Ballkani si kampion i Kosovës dhe Stuga e Maqedonisë janë njohur me 5 rivalët e tyre të mundshëm.

Si Ilir Daja ashtu edhe Shpëtim Duro kanë të njëjtin “fat” pasi do të bëjnë mes tyre edhe llogaritë e kundërshtarve, pasi të dyja ekipet kanë 5 rivalët e mundshëm të njëjtë.

[caption id="attachment_697437" align="alignnone" width="379"]Rivalet e mundshem te Ballkanit dhe Struges Rivalet e mundshem te Ballkanit dhe Struges[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga