Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Panik te kuqezinjtë, avioni i Kombëtares bën ulje të detyruar

Shkruar nga NEWSPORT
Panik te kuqezinjtë, avioni i Kombëtares bën ulje të

Para pak çastesh Kombëtarja e Shqipërisë i ka hipur avionit për të shkuar nga Lioni për në Perros Guerec, por avioni mësohet se ka bërë ulje të detyruar në Brest, në veri-perëndim të Francës. Kjo gjë ka ndodhur për shkak të motit të keq dhe patjetër që ka sjellë një situatë frike jo vetëm te pjesëtaret e Kombëtares kuqezi, por te gjithë shqiptarët, që kjo skuadër i ka lumturuar një ditë më parë. Kombëtarja do ta vazhdojë udhëtimin me autobus.

Tags:

KOMBETARJA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga