Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Armando Broja reagon pas rikthimit në fushën e blertë

Shkruar nga NEWSPORT

Armando Broja është rikthyer në fushën e blertë. Sulmuesi i njohur i kombëtares shqiptare ka lënë pas dëmtimin dhe ka nisur nga puna me skuadrën e Chelsea-it. Ai ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shfaqet i lumtur teksa përgatitet me topin.

“I lumtur që jam rikthyer”, shkruan Broja në diçiturën e fotos së postuar.

Kujtojmë që Armando Broja u dëmtua në muajin dhjetor gjatë fazës përgatitore të “Bluve të Londrës”. Sulmuesi shqiptar iu nënshtrua një operacioni në gju, ndërsa tani dalëngadalë po rigjen formën optimale.

[caption id="attachment_699379" align="alignnone" width="407"]Postimi i Armando Brojës Postimi i Armando Brojës[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga