Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Ancelotti reagon pas deklaratës së presidentit të Brazilit: Jam i lumtur

Shkruar nga NEWSPORT
Ancelotti reagon pas deklaratës së presidentit të Brazilit: Jam i

Pas humbjes me Marokun, kreu i Federatës braziliane të Futbollit shprehu hapur se lojtarët dhe tifozët dëshirojnë shumë që Carlo Ancelotti të marrë drejtimin e kësaj kombëtareje. Menjëherë ka ardhur edhe reagimi i trajneri të Real Madrid, i cili është i bindur për të ardhmen e tij.

Për “Marca” italiani ka theskuar se është shumë i lumtur që vazhdon te Reali dhe se do të ishte shumë i kënaqur nëse do të vazhdonte deri në fund të jetës në “Santiago Bernabeu”.

“Jam shumë i lumtur që drejtoj Real Madrid dhe pot ë kisha mundësi do të qëndroja këtu deri në fund të jetës time”, ka theksuar shkurtimisht Ancelotti.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga