Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Analiza e Ançelottit: KROOS do të vazhdojë, ju tregoj për Courtois dhe Ceballos

Shkruar nga NEWSPORT
Analiza e Ançelottit: KROOS do të vazhdojë, ju tregoj për

Trajneri i Real Madrid, Carlo Anceloti, foli në konferencen për shtyp për ndeshjen e nesërme kundër Sevillas. Ai bëri një bilanc të të dëmtuarve dhe gjëndjen e Los Blancos, ku u shpreh: “Në histori nuk ka pasur një ekip të pathyeshëm dhe cdokush mund ta mundë. Nuk ndihemi ashtu, por ne duam të bëjmë mirë. Nesër Courtois do të kthehet, vetëm Ceballos do të mbetet jashtë.

Një nga temat më të rëndësishme ishte dhe çështja e Toni Kroos për të cilën tha: "Mendoj se do të vazhdojë, është më i mirë se vitin e kaluar kur kishte disa probleme. Unë fola me të dhe është shumë i qetë".

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga