Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Akuzohet për përdhunim, Hakimi nuk paraqitet në stërvitjen e PSG-së

Shkruar nga NEWSPORT
Akuzohet për përdhunim, Hakimi nuk paraqitet në stërvitjen e

Për Achraf Hakimin duket se nuk ka qetësi. Mbrojtësi është detyruar të mos paraqitet në stërvitje  e PSG-së për shkak se lojtari duhet të paraqitet në gjykatë.

Sipas “RMC Sport” raportohet se 25-vjeçari akuzohet për përdhunim dhe për këtë arsye ai u paraqit në gjykatë për të dhënë deklaratën e tij. Në fakt kjo ëhstë një “histori” që ka nisur në shkurt të këtij viti, me pretendimin se marokeni ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë, pavarësisht se kjo e fundit ka tentuar ta largojë.

Policia franceze bën mendije se e reja e ka denoncuar për përdhunim dhe tashmë lojtari duhet të mbrojë vetën në gjykatë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga