Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

10 vite pjesë e kombëtares, FSHF-ja i uron ditëlindjen ‘pitbullit’ kuqezi

Shkruar nga NEWSPORT
10 vite pjesë e kombëtares, FSHF-ja i uron ditëlindjen
Amir Abrashi është një nga lojtarët e kombëtares shqiptare, i cili në fushë është i palodhur. Mesfushori ishte protagonist me kuqezinjtë në Euro 2016. Për të sot është një ditë e veçantë, pasi feston 34-vjetorin e tij të lindjes. Në këtë ditë speciale, FSHF-ja ka uruar Abrashin. “50 ndeshje të luajtura, më shumë se 10 vite me fanellën kuqezi. Pjesë e Kombëtares në “Euro 2016”, Amir Abrashi feston sot ditëlindjen e 34-të dhe familja e madhe e futbollit shqiptar i uron sa më shumë suksese në jetë e karrierë!  Gëzuar ditëlindjen Amir!”, ka shkruar Federata.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by FSHF (@fshforg)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga