Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EUROPA LEAGUE

ZYRTARE/ Takimi ndaj modestëve të San Marinos, UEFA merr vendimin për Gjilanin

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Takimi ndaj modestëve të San Marinos, UEFA merr vendimin

Sifda mes Gjilanit dhe Tre Penne, e vlefshme për finalen e parakualifikueseve të Europa League do të luhet nesër. Ky ka qënë postimi i bërë pak minuta më parë nga skuadra kosovare. Kujtojmë që u konfirmua se një lojtar i Gjilanit është me Coronavirus, çka bëri që të ketë dyshime rreth zhvillimit të ndeshjes.

Postimi

NJOTIMUEFA njofton se ndeshja do të zhvillohet ditën e nesërme, ku para zhvillimit të sajë do të ritestohen të githë futbollistët dhe stafi, përveç rastit i cili ka dalur pozitiv në testimin e djeshem.Për orën dhe detajet e tjera do të ju informojmë në vijim.Zyra për ShtypSan Marino, 20 Gusht 2020

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga