Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

ZYRTARE/ Ekipi i Cristiano Ronaldos transferon mbrojtësin e gjigandit anglez

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Ekipi i Cristiano Ronaldos transferon mbrojtësin e gjigandit
Ekipet arabe vazhdojnë të jenë aktive në merkato ku kanë afruar në ligën e tyre emra të mëdhenj të futbollit europian. Al Nassr është ekipi i radhës që ka bërë një tjetër goditje në merkato. Tashmë është zyrtare, Alex Telles largohet nga Manchester United për tu bashkuar me ekipin ku aktivizohet dhe CR7. Lajmin e transferimit e ka bërë të ditur vetë klubi i United nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku falenderon mbrojtësin brazilian. Por edhe klubi arab i ka uruar mirëseardhjen.  
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Manchester United (@manchesterunited)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga