Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Zbehen “shpresat” e tifozëve katalanas për Lionel MESSN, Inter MIAMI në “Polo-Position”

Shkruar nga NEWSPORT
Zbehen “shpresat” e tifozëve katalanas për Lionel MESSN,

E ardhmja e Lionel Messit vazhdon të jetë tepër e diskutueshme  gjatë kësaj periuhe. Largimi nga Parisi e vendos argjentinasin ënë qendër të vëmendjees. Në Barcelonë vazhdojnë të “ëndërrojnë” për rikthimin e kampionti të botës. Por nga raportimet e fundit duket se “shpresat” e tyre çdo ditë e më shumë po zbehen.

Ka rënë edhe pista e Al Hilal dhe në “pole- Position” ndodhet skuadra amerikane, Inter Miami, që duken më afër se kurrë me “Pleshtin”. Amerikanët po vazhdojnë të tundojnë argjentinasin. Ditë të zhurshme për Messin, i cili duhet të vendosë se ku do të vazhdojë karrierën.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga