Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Zbardhen formacionet zyrtare Eibar-Real Madrid

Shkruar nga NEWSPORT
Zbardhen formacionet zyrtare Eibar-Real Madrid

Eibar dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në kuadër të La Ligës.

Formacionet:

Eibar: Yoel, Mauro, Ramis, Capa, Arbilla, Garcia, Escalante, Adrian, Inui, Leon, Enrich.

Real Madrid: Navas, Pepe, Ramos, Danilo, Nacho, Casemiro, Modric, Asensio, Lucas Vasquez, James, Benzema.

Tags:

BOTA LA LIGA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga