Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Viti i Ri 2024, Duka uron të gjithë shqiptarët: Shëndet, paçim sa më shumë ngjarje të bukura

Shkruar nga NEWSPORT
Viti i Ri 2024, Duka uron të gjithë shqiptarët: Shëndet,
Sot është nata e ndërrimit të viteve dhe tashmë urimet edhe pse duhen ende orë që të kalojmë në 2024 kanë nisur. Presidenti I Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka bërë një postim në rrjetet sociale. Kreu I FSHF-së ka uruar të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri, ndërsa uron që sa më shumë ngjarje të bukura dhe shëndet dhe qoftë ky vit plot I begatë. “Urimet më të mira për Vitin e Ri 2024! Gjej rastin të përshëndes të gjithë shqiptarët kudo që janë, në këtë ditë të ndërrimit të viteve. Sjelltë viti 2024 sa më shumë shëndet, mbarësi e begati në familjet tuaja. Qoftë një vit plot me ngjarje të bukura, suksese & lumturi! Gëzuar”, ka shkruar Duka.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Armand Duka (@armand_duka)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga