Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ U shfaq me rroba banjo në Katar, tifozja e Kroacisë rrezikon burgun

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ U shfaq me rroba banjo në Katar, tifozja e Kroacisë rrezikon
Kroacia dhe Maroku zhvilluan ditën e mërkurë sfidën e parë të tyre, e cila u mbyll me shifrat 0-0. Tifozët e shumtë në stadium, nuk ishin aq të përqëndruar tek sfida se sa tek modelja kroate që kishte “pushtuar” shkallët e stadiumit me veshjen e saj provokuese. Ivana Knoll, është ish miss Kroacia ku me praninë e saj në sfidën e parë të kombëtares së saj, nuk mund të kalonte pa u vënë re. Rregullat për veshjen janë shumë të rrepta në Katar, por modelja vendosi të “skandalizojë” modestinë e tyre dhe të bëjë një “shoë” që mund ta çojnë edhe në burg. Ivana Knoll vendosi të tregojë shpirtin e saj të lartë dhe patriotizmin e fortë pavarësisht rregullave të rrepta. Dhe me siguri ia doli, pasi u shfaq në Katar me rroba banjo. VIDEO:
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

   
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga