Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Sjellje e turpshme në mes të lojës, Torres shkul nga flokët mbrojtësin malazez

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Sjellje e turpshme në mes të lojës, Torres shkul nga

Atletico Madrid dhe Barcelona kanë mbyllur në shifrat 0-1 takimin mes tyre, ku autor i vetëm në këtë ndeshje ishte Dembele. Takimi që kishte shumë emocion përgjatë 90 minutave nuk ka kaluar pa incidente, pasi në minutat e fundit të takimit Torres dhe Savic janë përplasur ashpër.

Një ndërhyrje e Savic për t’i rrëmbyer topin mesfushorit spanjoll, ka bërë që ky i fundit të shkul nga flokët mbrojtësin malazez. Diçka e tillë nuk ka kaluar pa u shikuar në VAR, ku arbitri kryesor ka ndëshkuar të lojtarët me karton e kuq.

VIDEO:

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga