Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ “Ngjyrat e flamurit të Shqipërisë? Bardh e blu”, Tirana frymëzohet para revolucionit: Besnik ndaj qytetit

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ “Ngjyrat e flamurit të Shqipërisë? Bardh e
Tirana dhe Partizani luftojnë çdo ditë e më shumë në distancë për të “pushtuar” kryeqytetin me ngjyrat bardheblu dhe të kuqe.Një video shumë interesante kanë postuar ato të Tiranës në rrjetet sociale. Ky postim vjen si një “përgjigje” për Partizanin, teksa ditën e djeshme u prezantua te të kuqtë Orges Shehi. Në video dëgjohet një zë fëmije, i cili thekson se ngjyrat e flamurit të Shqipërisë janë ato “bardheblu”. Një “ngacmim” për të kuqtë, si për t’iu treguar se pavarësisht se zyrtarizuan ish-timonierin e tyre, sërish është Tirana ajo që do të dominojë në futboll dhe do të veshë kryeqytetin BARDHEBLU, ndërsa do të qendrojnë besnik ndaj qytetit.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by KF Tirana (@kftirana.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga