Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

VIDEO/ Goli më i bukur i muajit, sulmuesi i kombëtares “kokë më kokë” me Dimarcon, Seria A: Zgjidhni të preferuarin

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Goli më i bukur i muajit, sulmuesi i kombëtares
Marvin Cuni ka arritur të shndërrohet në protagonistë në Serie A. Golat e tij me Frosinonen kanë marrë vëmendje e të gjithë tifozëve. Serie A ka postuar dy golat më të bukur të muajit nëntor, ndërsa ka ftuar tifozët të zgjedhin të preferuarin e tyre. Në garë dhe që luftojnë “kokë më kokë” janë mArvin Çuni dhe Dimarco. Sulmuesi i kombëtares konkuron me golin me thembër të shënuar kundër Empolit, ndërsa Dimarco me golin ndaj Frosinones.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Lega Serie A (@seriea)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga