Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Cristiano RONALDO është i çmendur, shënon 4 gola në 61 minuta

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Cristiano RONALDO është i çmendur, shënon 4 gola
Cristiano Ronaldo është i jashtëzakonshëm. Edhe pse u mendua se transferimi i tij në Arabinë Saudite nuk do të kishte të njëjtën vëmendje mediatike, paraqitja e portugezit ka bërë që të gjithë të flasin për të. Sonte ai është “çmendur” në një ndeshje normale të kampionatit arab. Portugezi ka arritur të shënojë plot 4 gola dhe vetëm në 61 minuta lojë. Al-Nassr po fiton me rezultatin 4-0 dhe të gjithë golat janë shënuar nga CR7-ta. Portugezi shënoi në minutat 21, 40, 51 dhe 61. Më poshtë shihni golat e realizuar nga Cristiano Ronaldo.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga