Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Castellanos "shpartallon" Realin, i shënon 4 herë dhe afron Barcelonën me titullin kampion

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Castellanos "shpartallon" Realin, i shënon 4 herë dhe

Girona 4-2 Real Madrid

(Castellanos 12', 24', 46', 62' / Vinicius 34', Vazquez 85')

La Liga

Java 30

Stadiumi: Montilivi

Formacionet Zyrtare:

Girona (4-1-4-1): Gazzaniga; Martinez, Bueno, Juanpe, Gutierrez; Romeu; Couto, Tsygankov, Martin, Riquelme; Castellanos. Trajner: Michel

Real Madrid (4-3-3): Lunin; Carvajal, Militao, Rüdiger, Nacho; Modrić, Valverde, Kroos; Asensio, Rodrygo, Vinicius. Trajner: Carlo Ancelotti

Golat e ndeshjes:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga