Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

VIDEO/ Besimtarët katolikë dhe ortodoksë festojnë Krishtlindjet, Sylvinho nga Brazili: Gëzuar të gjithëve

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Besimtarët katolikë dhe ortodoksë festojnë
Ditën e sotme besimtarët Katolikë dhe Ortodoksë festojnë Krishlindjet. Urimet janë të shumta dhe mes tyre nuk kishte sit ë mungonte edhe i Sylvinhos. Trajneri i kombëtares nga Brazili ka uruar të gjithë besimtarët për këtë ditë të veçantë. Sylvinho nëpërmjet një video jep mesazhin e tij. “Përshëndetje të gjithëve. Ju iu uroj gëzuar Krishlindjet dhe Vitin e Ri. Uroj më të mirat për të gjithë”, ka thënë timonieri i Sylvinhos. Kujtojmë se braziliani është “arkitekti” i kombëtares shqiptare, teksa ia dolëm të kualiifkoheshim në Euro 2024.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by FSHF (@fshforg)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga