Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

VIDEO/ As shiu s'e ndal kampionin shqiptar, stërvitje intensive në "Loro Boriçi"

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ As shiu s'e ndal kampionin shqiptar, stërvitje intensive

As koha e keqe nuk e ndal Izmir Smajlajn. Kampioni shqiptar i atletikës ka vijuar rregullisht stërvitjen në ambientet e stadiumit "Loro Boriçi". Është vetë 26-vjeçari që ka publikuar një video ku shihet teksa përgatitet nën kujdesin e trajnerit Vildan Tufi.

Në një kohë kur vendi ynë është ende nën ethet e tërmetit, Smajlaj vijon rregullisht përgatitjet. Kampioni gjithmonë duhet të bëjë diferencën dhe një të tillë na e tregon më së miri shkodrani i kërcimit për së gjati.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga